„Czy mnie słyszysz? Wychowanie nastolatków” – wystawa

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze zaprasza do obejrzenia wystawy „Czy mnie słyszysz? Wychowanie nastolatków”.
Celem ekspozycji jest promocja książek naukowych, popularnonaukowych oraz praktycznych poradników, które systematycznie gromadzimy, by wesprzeć rodziców i nauczycieli w wielowymiarowym procesie wychowania dzieci i młodzieży.
Wyeksponowane zbiory to tylko część z bogatego zasobu, zawierającego cenne porady i informacje, które pomagają zrozumieć potrzeby oraz wyzwania, jakie stawia etap dojrzewania. Nasze propozycje podkreślają znaczenie aktywnego dialogu i budowania zdrowych relacji z młodzieżą, które są kluczowe dla ich rozwoju. Prezentowany księgozbiór porusza tematy związane z dojrzewaniem fizycznym, emocjonalnym i społecznym nastolatków, a także zagadnienia dotyczące psychopatologii oraz najczęstszych uzależnień wśród młodzieży.
Wystawę można obejrzeć w Wypożyczalni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Zielonej Górze w dniach 1-31 sierpnia 2023 r.

Anna Aleksandrowicz, fot. Marta Bensz

LTR RTL
Skip to content