Wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla czytelnictwa

W ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze zachęca do korzystania ze stworzonych przez nas ankiet dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych dotyczących preferencji czytelniczych.
Nasza instytucja jest zaangażowana w promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, a jednym z kluczowych narzędzi w osiąganiu tego celu są ankiety, które pozwalają zbierać informacje na temat preferencji, zainteresowań, kompetencji i nawyków czytelniczych.
Zachęcamy nauczycieli bibliotekarzy do korzystania z naszej propozycji, mając na uwadze, że każdy głos ma znaczenie i przyczynia się do kreowania lepszego środowiska czytelniczego w szkole.
Jedną z kluczowych cech proponowanych ankiet jest to, że są one edytowalne. To oznacza, że możecie Państwo dostosować je do swoich potrzeb i specyficznych kontekstów. Jesteśmy przekonani, że Wasza wiedza oraz perspektywa są nieocenione, dlatego zachęcamy do wykorzystywania tych ankiet jako narzędzi do zbierania opinii i informacji od Waszych uczniów.
Ankiety dostępne są również na podstronie „Promocja czytelnictwa”.
Dziękujemy za wsparcie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Razem możemy zrobić różnicę!

Ankieta dotycząca preferencji czytelniczych uczniów szkoły podstawowej

Ankieta dotycząca preferencji czytelniczych uczniów szkół ponadpodstawowych

LTR RTL
Skip to content